אודות אתגר סיעוד ורווחה

חברת אתגר סיעוד ורווחה, הנה קבוצת חברות שהוקמה לטובת שיפור התעסוקה, הסיעוד והרווחה במדינת ישראל, לפני 35 שנים. אתגר סיעוד ורווחה היא החטיבה הגדולה והוותיקה בקבוצה ונמנית עם גופי הסיעוד הגדולים במדינה.

אתגר סיעוד ורווחה מעסיקה אלפי מטפלים ישראליים, מוכשרים, מוסמכים ורגישים לחלש. מטפלי אתגר מגיעים מכל קצוות הארץ, דוברי עברית, ערבית, רוסית ושפות זרות אחרות. בסיוע עובדים נאמנים אלו, מעניקה אתגר שירותי סיעוד מגוונים על מנת לסייע לקשיש בפעולות היום יום, בניהול משק הבית ולהקל על משפחתו בכל הנוגע לטיפול ולהשגחה עליו.

לצד המטפלים/ת, מעסיקה אתגר למעלה ממאה עובדים סוציאליים, אחים/ות מוסמכים שבחרו בסיעוד, ברווחה ובעזרה לקשיש כמרכז העשייה של חייהם. אתגר סיעוד ורווחה מעניקה שירותי סיעוד ורווחה בפריסה ארצית רחבה. מומחיותה של החברה ידועה, מוכרת ומוערכת על ידי קהילות רבות.

עיקר עיסוקה של אתגר הוא בתחום הקשישים: באתגר מבינים כי הזדקנות, דורשת מגוון רחב של צרכים ורצונות מצד הקשיש. מצבו הבריאותי, לעתים, אינו טוב, אך גם מצבו האישי והחברתי דורש אוזניים קשבות וידיים מחבקות.
לטובתם ובעבורם של הקשישים ובני משפחותיהם גאה אתגר לספק שירותי עזרה סיעודית באמצעות מטפלים וגורמי מקצוע רפואיים שהוסמכו להעניק טיפול ברגישות ובאכפתיות.

כאשר הקשיש סובל מתשישות נפשית או נמצא במצב סיעודי פיזי, כאשר זקוק הוא להשגחה או לסיוע בביצוע פעולות שגרתיות נדרשות כגון אכילה ורחצה, כאשר עזרתנו נדרשת בבית הקשיש, בבית החולים, בדיור המוגן או במרכז היום – אתגר היא הכתובת. אתגר מאמינה כי יום יבוא וכולנו נתבגר ונזדקן. לטוב או לרע, זהו מעגל החיים. לאור זאת, חובתנו המוסרית היא לדאוג ולטפל בקשיש ובכל צרכיו.

בנוסף למגוון שירותי הסיעוד והרווחה לקשישים, מעניקה אתגר את שירותיה המסורים גם לציבור החולים, לנכים ולמוגבלים הן בביתם והן במוסדות הרפואיים. אתגר מאמינה כי כולנו, גם הצעירים שבינינו, עלולים להיפגע ולהחלש, וליפול למשכב, אתגר מאמינה כי שירותי עזרה סיעודית, הניתנים במקצועיות, בחום ובדיסקרטיות, יסייעו לחולים להתאושש במהרה, ולחזור לשגרתם חזקים ומחוזקים מאי פעם.

אנחנו כאן בשבילך!
אתגר סיעוד ורווחה.

לפרטים ומידע נוסף צרו עמנו קשר