הצהרת נגישות

חברת אתגר פועלת במירב המאמצים על מנת לספק ללקוחותיה שירות שוויוני, מכובד ונגיש. אנו רואים בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, המהווה חלק בלתי נפרד מתפיסת השירות ומעקרונות האחריות החברתית שלנו.

במסגרת חובה זו, אנו פועלים על מנת לממש את הזכות הבסיסית של מועמדים, עובדים, או לקוחות בעלי מוגבלויות לקבל את מלוא השירותים המוצעים באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם ופרטיותו.

הצהרת נגישות לאתר האינטרנט

באתר זה בוצעה עבודת הנגשה, ואנו פועלים ועושים כמיטב יכולתנו בעזרת יועצי נגישות על מנת לשפר ולשדרג את האתר והנגישות  באתר בכל עת.

בשימוש בממשק הנגישות, תוכלו למצוא פתרונות טכנולוגיים שיסייעו בהתאמה אישית של תצוגת האתר עבורכם, ובהתאם לצרכים שלכם. התאמות אלה כוללות שינוי גודל הטקסט, הדגשת קישורים, שינוי רקע וצבע תצוגה ואפשרויות ועוד .

הסדרי הנגישות בסניפי החברה

משרדי חב' אתגר נמצאים בבנייני משרדים, קניונים וברחובות מרכזיים, הכוללים הסדרי נגישות מתאימים כגון:  חניית נכים בסמוך למשרד וברחוב המיועדים לרכבים הנושאים תג נכה, שילוט והכוונה,דרכי גישה מוסדרים וללא מכשולים. שרותי נכים ובחלקם שירותים בלבד.

במשרדים פינות המתנה נגישות, המאפשרות גישה נוחה לאנשים בעלי מוגבלויות הנעזרים בכיסא גלגלים , מלווה  וניתן להכנס עם חיית ליווי לכל משרדי חברת אתגר, כמו כן קיימות לולאות השראה לכבדי שמיעה.

עובדי חברת אתגר אמונים בנושא נגישות ומתן שירות ומענה הולם לבעלי מוגבלויות, כ-כ מתבצעים ימי הדרכות, ימי עיון ורענון נהלים. צוותי העובדים בחברה ובמשרדים מונחים ונכונים לסייע בליווי ומתן עזרה במילוי טפסים ובכל בקשה.                                                         

ימי עבודה, שעות קבלת קהל ופירוט הנגישות בסניף נא עיין  ברשימת הסניפים

(כמו כן ניתן לפנות לכל סניף אחר, אשר השירותים בו נגישים ותואמים לצרכך.)

אנו משתדלים לשמר ולשפר את האתר. במידה ומצאת/ה חלק מהאתר שאינו נגיש , נשמח לעמוד לרשותך. לסיוע / תמיכה, נא דווח/י לרכזת הנגישות גב' שירי שלוס בימים ראשון עד חמישי בין השעות 09:00 – 16:00 בטלפון: 073-2070017, או בדואר אלקטרוני בכתובת shiry@etgar-siud.com ונחזור אליכם בהקדם.